| Sebastian222 a întrebat:

Am luat 6 35 la romana la bac, 5 la mate si 6 15 la biologie, am trecut la toate, doar ca nu mi-a iesit media peste 6, intrebarea mea este daca in sesiunea a doua pot sa imi aleg eu la ce materie vreau sa dau bacul? funda si multumesc

Răspuns Câştigător
| Rivanol a răspuns:

Normal. Iti alegi tu materia sau materiile. Poti da doar la una sau poti da la doua sau poti sa le dai din nou pe toate 3

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți alege opțional doar materiile din profilul pe care l-ai urmat!
Pa, pa.

| BornToBeLoved a răspuns:

Da asa e, poti alege! bafta in toamna!