| anonim_4396 a întrebat:

Am dat in vara 2013 bacalaureatul si nu mi-a iesit media, am mai dat la o materie convins ca o sa iau 8 la romana si mi-au dat 7.10.Acuma in vara asta vreau sa dau la biologie, pot da doar la biologie sau dau din nou la toate materiile bacul? Imi trebuie 5.90 la o materie ca sa-l iau,(mate sau bio) si dau la bio. (notele mele sunt 7.10/5/5 >= nu-mi iasa 6 media). Intrebarea o repet, pot da la o singura materie sau sunt nevoit sa dau din nou la toate?
SA RASPUNDA DOAR CINE CUNOASTE, apreciez!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa dai la o singura materie, facand cerere in acest sens. Daca la o materie ai luat sub 5 atunci trebuie sa dai la materia respectiva.

1 răspuns:
| Veroniccca a răspuns:

Dai doar la o singura materie la alegere happy dar trebuie sa iei nota necesara pentru ati iesi media happy