| SebastianPuscasu a întrebat:

Salutare! Am dat bacul in seiunea vara şi nu mi-a ieșit media de bac 6 per total dar am luat minim 5 la toate materile iar pentru toamnă am completat o cerere de înscriere doar pentru cele doua materii romana si biologie iar în sesiunea toamnă nu mai m-am prezent la cele doua probe română si biologie voi da din nou la doar la biologie și română sau şi la mate?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vei sustine examenul doar la materiile pe care le vei indica in cererea de inscriere si vei solicita sa-ti fie recunoscuta nota la cealalta materie.
In cazul expus vei solicita sa-ti fie recunoscuta nota la matematica si sa sustii examenul la romana si biologie.

1 răspuns: