| zafrina a întrebat:

Buna TPU... am mai pus intrebarea asta insa n-am primit raspunsuri corecte asa ca o pun din nou " Hey TPU! Am o problema... nu mai stiu cum se aduaga la favorit filmuletzele de pe youtube. S-a schimbat putin pagina si nu mai pot sa le adaug la favourite. am cont dar nu imi apare nicaieri casuta pe care scrie add favourite? stiti poate voi thinking"

deci

stiu si eu chestia asta insa la mine pagina de youtube e schimbata!
de ce? nu stiu. cum? tot nu stiu laughing

sub video am doar buton de apreciere si semnalati iar deasupra videoului am abonati-va

Repet am cont! deci ar trebui sa pot adauga la fav. dar cum?

3 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Urmeaza uploadata de mine.
bafta

| rin a răspuns:

Sub video e un buton "+ADD". nu știu cum e adaptat în română(adaugă?).