| zafrina a întrebat:

Am o problema... nu mai stiu cum se aduaga la favorit filmuletzele de pe youtube. S-a schimbat putin pagina si nu mai pot sa le adaug la favourite. am cont dar nu imi apare nicaieri casuta pe care scrie add favourite? stiti poate voi thinking

2 răspunsuri:
| Danny a răspuns:

Hello! Deci fi atenta, ai sub video la youtube + Add to si dai click pe el, si iti apare Favourites / Queue... Queue este un playlist rapid, care-l faci fara mare efort, insa nu este ceea ce te intereseaza laughing. In fine, dai click pe Favourites si gata.
Succes! happy

| sudsuinededouaori a răspuns:

Exact sub filmulet mai jos de descriere ai acolo un + si scrie Adauga la / Preferate.