| fearlessss a întrebat:

Am mai scris cateva versuri pentru o posibila melodie rap,dar nu stiu daca sunt bune... daca nu sunt va rog sa nu radeti, doar incerc :
Strofa 1:Creatorul nu e inspirit de nimic,
Creatorul nu e ceva material
E esenta unor trairi exteriorizate
E subconstientul care ganduri imparte
Cand scrie,nu se poate-oprii
Pentru el,asa e esenta lumii vii,
E dincolo de foaie,de cuvinte
Nu se poate-atinge,dar se poate simte
Plin de sentimente, le da drumu pe foaie
Arunca venin ce loveste
Ca nu-I e frica sa scrie tot ce gandeste!
Strofa 2:Exista-n noi,in voi
Creatorul ramane mereu
Din ce se stie,se cunoaste, e-un dar
De la Dumnezeu
Este forta-ascunsa-n fiecare
Este o forma a durerii
El nu imprastie petalee.
Strofa 3:Apasat de suparari,de ura
Loveste suflete-ntunecate
Vrea s-arate,s-arate,sa v-arate
Secrete-ascunse,cortina din spate
Ce se desfasoara-ntrun mediu aparte
E vorba de politica,de masonerie
E vorba de-adevarul care nu se stie
Constrolul creierului,nu e constientizat
De-asta creatorul s-a format
Din lipsa de-adevar,din lipsa de putere
O sa lasam in spate doar sechele.
Daca credeti ca se poate face ceva din ele(adica daca merita continuate si sa incerc imbunatatirea lor ) dati-mi daca stiti sfaturi si criticihappyDaca sunt praf, sa-mi ziceti va rog

Răspuns Câştigător
| Carmen100 a răspuns:

Wow...praf?! Glumesti!? E foarte tare. Mie imi place, mi-o imaginez ca un fel de BUG Mafia sau ceva de genu. Felicitari si continua sa scriiwinking

| fearlessss explică (pentru Carmen100):

Multumesc! Ooo, Bug Mafia? Hai sa nu exageram...dar ma simt super

| Carmen100 a răspuns (pentru fearlessss):

Eu asa mi-am imaginat laughing

13 răspunsuri:
| Alecsyyya a răspuns:

Un sfat: continua, versurile sunt chiar foarte bune. Imi place imaginatia ta, sper ca o sa faci din ce in ce mai multe, te pricepi! Iti urez mult succes! happy

| Fluffy69 a răspuns:

Glumesti? e super! Continua tot asa bafta! :*

| AkaneHanda a răspuns:

Esti chiar foarte bun! Ai putea face multe cu imaginatia ta. Versurile sunt chiar foarte bune si nu am nimic de reprosat. Cel mai bine e sa le continui. Sa faci cat mai multr cantece. Bafta, la asta!

| fearlessss explică (pentru AkaneHanda):

Mersii mullt

| fearlessss explică (pentru AkaneHanda):

Sper sa reusesc sa fac chiar si un cantec. datorita talentului meu de a canta prost laughing Apropo..sunt fata happy

| IamTheDevil a răspuns:

Salut, uite aici o pagina care te-ar ajuta cu siguranta www.facebook.com/ConsumatorDeRap

| vla64 a răspuns:

Continua. Mie imi plac foarte mult..si rima...si logica...Foarte tare! Bafta!

| VargaCatalin a răspuns:

Am cantat-o si e super!