| Tabaldak a întrebat:

TPU.Am mare nevoie de ajutor...

Asa sa incep: sunt la un liceu cu invatamant zi de zi in clasa a-9-a si dupa terminarea clasei a-10-a as dori sa ma trensfer la un liceu fara frecventa din motive personale...

As vrea sa stiu care este programul la liceele fara frecventa si ce acte trebuie complectate pentru a ma putea transfera.

Multumesc tuturor celor care vor raspunde!

1 răspuns:
| dani_7506 a răspuns:

Programul la un liceu fara frecventa din cate stiu eu de la un var este unul apropiat unei facultati fara frecventa: trebuie sa mergi 1-2 saptamani pe semestru sa dai niste teste. Cred ca pentru transfer ai nevoie de acte normale pentru un transfer.