| BiscuiteCuCiocolataa a întrebat:

Buna TPU.Am mare nevoie de ajutor.Deci eu am net cu modem de la RDS/RCS si imi merge foarte greu, parca merge cu incetinitoru`, desi are semnal full si nu stiu ce sa fac ca sa mearga mai repede.In ultimul timp merge greu, inainte mergea foarte bine chiar daca nu avea semnal full. Ce sa fac? Ajutor! FUNDA.

2 răspunsuri:
| Tlbi a răspuns:

Uite aici cea mai buna metoda pentru netul prin modem: http://xux.ro/viteza-mai-mare-la-net-prin-modem/

| Amelia_8214 a răspuns:

Poate e defect.Se mai intampla...eu iti propun sa schimbi modemul sau sa te abonezi la romtelecom.
Sper ca ti-am fost de ajutorhappy