| Ronni a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor! O colega se muta din oraș si a adus un tricou alb la școala ca sa semnam pe el. Insa pe mine m-a rugat sa desenez ceva pana maine (vineri) Îmi dați si mie niște idei (nu oameni si nici ursulet de plus). Sa fie ceva ce se poate desena pe un tricou.

3 răspunsuri:
| Seducatorul a răspuns:

O STEA, o inima

| Mijaiche_Alina-Andrada_1998 a răspuns:

Poti sa desenezi o minge, un craniu. Poti sa o intrebi ce-i place si poti sa il desenezi.
FUNDA?
P.S. Poti sa-i mai desenezi si: O inima, o luna, un soare, un copac, o floare, ochelari, mustata si sa scrii cu majuscule "MOUSTACHE"

| mykron a răspuns:

Daca ti l-a dat acasa sa desenezi pe el inseamna ca te considera talentat la desen.Cred ca cea mai frumoasa amintire ar fi sa vada fața ta pe tricou. Avand in vedere ca esti talentat cred ca-ti va fi usor.Bafta!