| Vlad1928 a întrebat:

Am multe amintiri frumoase cu vacante, iubiri, momente amuzante. Cand imi amintesc parca imi este dor si in loc sa ma bucur de ele ma gandesc de ce s-au incheiat. Prima mea amintire puternica este cu o fata de care m-am indragostit... Am vorbit 4 ani cu ea, nu era o relatie, dar ne impacam super. Eram intre bff si iubiti. Acum cateva luni in urma am vazut ca si-a schimbat starea pe whatsapp intr-un citat de dragoste, poza a schimbat-o. Vorbisem atunci cu ea dar evitam subiectul. Dar curiozitatea era mare si am intrebat-o care era norocosul. Nu a raspuns, a iesit si am cautat-o dar nu raspundea. Orice scriam ea fosr citea si nu raspundea. Ma tot gandesc: oare cum era daca... Si e ciudat. De ce credeti ca nu imi mai raspunde?
Stiu ca e mult dar nu puteam scrie mai scurt.

1 răspuns:
| Doub a răspuns:

Ce treabă are introducerea cu restul întrebării?
În fine.
Poate te urăşte şi te crede un violator sauuu, tu erai tipul pentru care era starea, deşi nu prea cred.