| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie de activitati INTERESANTE de facut cu prietena mea fiindca ne.am plictisit doar sa iesim pe afara sau una pe la alta...(si nu vrem pe la mall...am tot fostlaughing)

3 răspunsuri:
| DamiPapucii a răspuns:

Pai udativa cu apa doar e vara Nu? sau facetiva un prieten/iubit, sunati pe cineva cu numar ascuns.
Cam atat stiu.
Funda

| Lizu a răspuns:

Uitati-va la filme, jucati jocuri pe pc (fiecare cu al ei ). iesiti cu cortul, nu undeva departe, puteti iesi si in fata casei, asta daca astati la casa, daca nu duceti-va la tara.Eu de exemplu ies cu prietena mea afara, dar nu ziua, seara, cand nu e nimeni, si e racoare, si stam ori in fara blocului, ori bantuim pe strazi laughing.

| Didiuca a răspuns:

Puteti sa vedeti un film sau sa jucati carti.