| FORMULADTI a întrebat:

am nevoie de ajutor! Ce sa fac, prietena mea e foarte rusinoasa, e froarte frumoasa si draguta insa e foarte rusinoasta si uneori chiar si bizara! nu stiu eu nu sunt de genul asta, sunt mai deschis mai distractiv pe cind ea e pasiba si rusinoasa! Nu o pot schimba nici de cum? Am decis sa cedez si sa ne despartim! Ce ziceti?

2 răspunsuri:
| BalonaşDulcee a răspuns:

Exact asa eram si eu cu prietenul meu rolling eyes eu eram prea deschisa, distractiva si el era prea rusinos am stat cu el 3 luni toata lumea i-a zis daca nu se schimba o sa ma piarda laughing si asta s-a int rolling on the floor ce dracu se zice ca minus - cu plus + se atrag dar nu mi se pare rolling eyes

| FORMULADTI explică:

Si s-a schimbat el?