| BackInTime a întrebat:

am nevoie de ajutorstraight faceimi place de o colega din clasa dar nu stiu daca ma place si ea pe mine cum sai arat ca tin la ea fara sa-i zic in fata ca-mi place de ea e cam rusinos nu credeti?straight face

4 răspunsuri:
| apocalypse000 a răspuns:

Pai.
1.Ii trimitun sms ca si cum iti place de ea sau ceva.
2.Ii zici pe mess (eu asa am facut si mi-a zis ca stia O.o, pai normal. ca puneam bratul peste ea. mda) fa una dintre variantele de sus ^^ Bafta!

| BackInTime explică (pentru apocalypse000):

Vreau o metoda in care si ea sa ma placa e cam rusinos asa

| apocalypse000 a răspuns:

O.o nu risti nu castigi! PUNCT. ce draq esti muiere? zi odata straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Sunt fata si...Trebuie sa-i spui! Daca unui baiat ii place de o fata trebuie sa-i spuna.Atunci, daca te place, veti fi impreuna.Nu te ascunde. Poate ii place de tine si asteapta sa faci tu primul pas.Fii timid, fetelor le place asta, dar spune-i cu timiditate!