| latash a întrebat:

Iubesc un baiat mai mare cu un an ca mine
am mai fost cu el...
dar ne-am despartit din cauza unor prieteni comuni care nu erau de acord cu relatia noastra ...am facut asta pentru fericirea lor
acum la scoala se comporta frumos cu mine parca este ca la inceput cind eram impreuna asa mereu se comporta cu min
si nu stiu ce sa fac ce sa vorbesc cu el ca sa-mi dau seama dac si el ma miubeste sau ma place
ajutati-ma...sad

Răspuns Câştigător
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Vorbeşte cu el. Puteţi încerca o relaţie în secret, dar eu zic că ăia nu sunt prietenii vorştrii dacă nu vă acceptă decizia.

1 răspuns:
| Bianca306 a răspuns:

1. nu faceti pe plac prietenilor vostrii, ei decid sa tu in viata ta personala,
2. intreaba-l direct daca mai simnte cev pentru tine sau nu si daca ar mai vrea sa fie cu tine.