| puffy15 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Imi place un baiat care e skater(eu a 7-a, el a 10-a) care pare de treaba si de fiecare data cand ne vedem pe strada sau in Skate Park mai trage un ochi si la mine...
Nu stiu ce sa fac ca sa ma bage in seama(mai ales ca nu am vorbit niciodata pe nicio tema),sau sa vorbim despre ceva, si sa nu-mi spuneti sa-l intreb ce pasiuni are si alte prostii de astea pentru ca nu am curaj... sad

1 răspuns:
| Japonitzaa a răspuns:

Exact acelasi lucru mi se intamplaa la fel si mie numai k el intra in a 12 si nahh pai uitee eu am inceput sa vb cu el dintr-o greseala pe fb k in loc sa ii trimit unei colege cevaa i-am trimis lui si dupa aia am inceput sa vorbim si ne intelegem ff binee si dupa ceva vreme ne-am combinatt