| puffy15 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Imi place un baiat care e skater(eu a 7-a, el a 10-a) care pare de treaba si de fiecare data cand ne vedem pe strada sau in Skate Park mai trage un ochi si la mine...happy
Nu stiu ce sa fac ca sa ma bage in seama(mai ales ca nu am vorbit niciodata pe nicio tema), sau sa vorbim despre ceva, si sa nu-mi spuneti sa-l intreb ce pasiuni are si alte prostii de astea pentru ca nu am curaj... sad

1 răspuns:
| daassh a răspuns:

Daca iti place incearca sa o abordezi pe tema lui, si asa intri in discutie cu el si apoi asa faceti cunostinta, si uite asa poti intra in discutie cu el.Succes!