| puffy15 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Imi place un baiat care e skater(eu a 7-a, el a 10-a) care pare de treaba si de fiecare data cand ne vedem pe strada sau in Skate Park mai trage un ochi si la mine... happy
Nu stiu ce sa fac ca sa ma bage in seama(mai ales ca nu am vorbit niciodata pe nicio tema), sau sa vorbim despre ceva, si sa nu-mi spuneti sa-l intreb ce pasiuni are si alte prostii de astea pentru ca nu am curaj... big grin

1 răspuns:
| CrushBoy89 a răspuns:

Ar fi fost tare sa stii si tu sa mergi pe placalaughing.Eu merg si imi place.Ma rog nu conteaza.Ideea e ca trebuie sa te uiti tu mereu la el. Daca el se uita la tine nu inceta sa te uiti si tu la el. Uita-te direct in ochii lui si nu vei mai avea nevoie de cuvinte pentru ai spune ca il placi.Dar cu toate acestea trebuie sa fi o domnisoara ''cocheta''(presupun ca sti ce inseamna).Sa te imbraci frumos, sa fi curata, sa inveti bine la scoala etclaughing
Mie genul acesta de fete imi plac.Sincer.Mult noroc!