| Diddy300 a întrebat:

am nevoie de ajutor! mama mea este atat de protectoare si nu stiu cum sa o comving sa ma lase sa ma duc unde vreau ieu P.S va rog pentru mine este fff important
FUNDAaa multumesc!

1 răspuns:
| BellaVampire a răspuns:

Buna!
(Daca nu vrei sa mergi in momentul asta undeva) incearca sa-i castigi increderea, facand lucruri mature si demonstreaza-i ca poti avea grija de tine! Dar daca o dezamagesti prea tare dupa ce-ti da libertate, nu cred ca va mai avea atata de multa incredere. Fii responsabila si rezolvati de exemplu situatiile cu cap si nu ii mai cere ajutorul la orice!
Sper ca te-am ajutat!
Mult noroc! happy