| Roxysad a întrebat:

Buna TPU am nevoie de ajutor puppy dog eyes. Este un baiat de care imi place de destul timp si o prietena i-a spus acum cateva luni si in timpul asta a mai vorbit prietena aceea cu el dar a spus ca nu e interesatsad Eu chiar il iubesc si numai la el ma gandesc. Ce pot sa fac? Nu ma pot baga in vorba cu el pentru ca sunt timida si oricum ar fi ciudat... Vreau oarecum sa-i atrag atentia sau ceva sa se gadeasca si el macar o data la minesad. Stiu ca i-am atras deja atentia de destule ori adica nu stiu..cand il vad sunt super fericita, ba ma impiedic, ba vorbesc mai tare sau ceva(cateodata e chiar ridicolstraight face) si plus ca ne vedem mai in fiecare zi...deci nu se pune problema sa nu stie de existenta mea. Oare daca nu m-ar vedea vreo cateva zile si daca as parea indeferenta s-ar gandi si el la ceva? Sau chiar u mai stiu ce sa faccrying Am incercat si sa-l uit si nu poott sad Plus ca stiu ca mai e putin pana se termina anul scolar (eu doar la scoala il vad ) si nu-l voi mai vedeasad si chiar nu vreau sa regret..sa-mi fi facut pana acum sperante degeaba..sa-l fi iubit degeabasad.Si o prietena de-a mea mai vorbeste cu el (il cunoaste din cauza mea) deci sunt prieteni dar nu pot sa fiu in grupul acela ca pur si simplu nu mi se potriveste.Deci puneti-va va rog in locul meu si va rog sa-mi dati si mie niste sfaturi puppy dog eyes love struck

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi mai departe...viata merge inainte indiferent de imprejurari!

| MihaelaMiikii a răspuns:

Buna :d Uite, eu te-as sfatuii sa incerci sa te tachinezi cu el, sa te duci si sa il bagi inseama, pur si simplu, sa nu iti pese de nimeni si nimic, sa te duci si sa il pupi pe obraz, imbratisezi, sa faci ce iti trece prin cap laughing Bafta scumpa