| Titii a întrebat:

Buna TPU am nevoie de ajutor! sunt cu un baiat si in 2 zile facem o luna insa acum m-a intrebat un prieten extrem de bun pe care il iubesc enorm daca nu as vrea sa fiu cu el. pe prietenul meu actual am inceput sa il iubesc ft mult si nu stiu ce sa facstraight face ii iubesc pe aman2 dar la acesta mi-e greu sa renunt adica nu stiu cum sa ma despart de el fara sa sufere fiindca tine ft mult la mine. si cu acest prieten care m-a intrebat recent ma inteleg super bine si nu avem secrete dar nu stiu ce sa fac. Va rog sa ma ajutati. fUnDa :**

1 răspuns:
| Dianaa94 a răspuns:

Pai chiar ii iubesti p aman2? Sau cu unul te-ai invatat si iti e "mila" de el? Sau cu celalalt care iti e prieten bun si nu vrei sa il ranesti si sa pierzi prietenia cu el? Pai eu zic sa scrii p o foaie toate defectele, calitatile(amandurora) si vezi daca asta te poate ajuta sa iei o decizie. Orqm orice ai alege ...il va "rani"pe celalalt tip.Deci,stii odata si odata... Orqm gandeste-te si la tine nu numai la ei.Pt ca apoi tu o sa regreti si nu stiu daca iti va placea.winking Bafta:*