| SimSim196 a întrebat:

Am postat ieri intrebarea : http://www.TPU.ro/......ntelegem/. Intre timp i-am spus unei fete cu care ma inteleg foarte bine acum chiar daca ea m-a tradat intr-un mod teribil ( stia ca imi place de acel baiat si i-am spus cu o zi inainte sa nu se de-a la el sau chestii gen iar ea a doua zi s-a combinat cu el) dar am trecut peste toate astea si acum ma inteleg cu ea. Eu i-am spus acelei fete ca imi place de el si ca vreau sa renunt la prietenul meu actual pentru el... i-ar ea a inceput sa-mi spuna ca nu se merita si ca pe ea nu ar supara-o daca eu as fi cu cel pe care-l plac doar ca nu ar trebui sa ma despart de cel cu care sunt acum. Eu nu o cred ca ar fi de acord. Dar ma gandesc si la ea. si nu stiu daca sa pun pe primul loc prietenia cu ea sau sa fiu cu el? Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| nevastuica_7599 a răspuns:

Mai parerea mea ii ca trebuie sa ramai unde esti pentru ca nu sti cu aevarat cine ii el si de ce sa risti o relatie pentru alta? si prietena ta poate inca ii cu el ( nu poti sti) eu iti spun din propia experienta si sper sa te ajute mesajul dar sa nu fie prea tarziu happy