| anonim_4396 a întrebat:

Peste 2 zile e ziua tatalui meu as vrea sa ii scriu un mesaj foarte lung in care sai multumesc pentru ca m-a crescut, sa-i arat cat de mult il iubesc, sa ma ierte pentru toate greselile mele, si sa ii scriu acolo cat mai multe chesti dar nu stiu cum. ajutati-ma va rog din suflet.
Stiu ca un mesaj scris de mine ar fi mult mai frumos si mult mai dragut dar nu am nici o idee de aia va rog mult sa ma ajutati. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Hai ca te ajut eu :* Desi ar fi mai frumos daca ai scrie tu ceva din inima big grin Ma rog,hai sa incep happy
''Dragul meu tata,nici nu stiu cum sa incep,pentru ca lucrurile pe care tu le-ai facut pentru mine nu le pot numara! In primul rand m-ai crescut cum niciun alt tata nu si-a crescut fetita! Am simtit in fiecare clipa traita langa tine,iubirea nemarginita pe care mi-o porti si m-am simtit protejata si iubita! M-ai facut sa ma simt mereu bine,facandu-mi toate poftele de cand eram mica si pana acum. Mi-ai fost alaturi in situatii dificile...happy. Nu cred ca exsista ceva mai frumos pe lumea asta ca iubirea de parinti,in special cea de tata. Si nu stiu,cum as putea sa-ti multumesc pentru tot ce ai facut pentru mine,spunandu-ti ca te iubesc,simt ca nu-i suficient si as face orice sa-ti dovedesc asta!
Si inca ceva,iarta-ma! Pentru cand am gresit,pentru cand luam note mici la scoala,pentru cand faceam vreo boacana,pentru cand nu ascultam si nu faceam ce trebuia. Am fost copil si am gresit,acum tot ce-i mai important ca tu sa ma ierti!
Sper ca te-am facut sa te simti mandru ca esti tatal meu,de fapt pentru mine esti EROUL meu ♥! Iti urez un la multi ani cu toata inima mea si sa fii sanatos si puternic sa fii alaturi de mine,cum mereu ai fost!
La multi ani, te iubesc foarte mult, tati :* ''

Sper ca-ti place, eu am scris aici tot ce i-as zice eu tatalui meu, sper ca ti-am fost de ajutor si tiewinking
funda te rog?

| Andreeamica a răspuns (pentru SexyGirlSweet1998):

Vai ce frumos, multumesc mult! :*

1 răspuns: