| elenagh24 a întrebat:

peste cateva zile este ziua fostei mele profesoare de romana si as vrea sa ii scriu un mesaj frumos... ceva idei? happy funda

Răspuns Câştigător
| Flory1243 a răspuns:

Aceasta zi este o ocazie deosebita sa va aducem cele mai sincere si frumoase urari de bine, sanatate, prosperitate dumnevoastra care sunteti atit de drag pentru fiecare dintre noi. Va aducem cuvinte de multumire pentru munca imensa pe care o depuneti pentru noi. Chiar de v-am gresit uneori sau poate chiar mereu si chiar daca am fost neatenti la ore, va rugam sa ne iertati. Va multumim din suflet ca ne-ati incurajat si ati avut atata rabdare cu noi. Va multimim!

1 răspuns:
| mimiwewem a răspuns:

Scrie-i tot ce simți. Mulțumește-i că te-a îndrumat spre bine.