| loveee9 a întrebat:

Buna tpu.Am nevoie de ajutorul vostru.Acum cea timp am cunoscut un baiat...care era prietenul iubitului meu...si el ii spunea iubitului meu ca sunt urata si nu mai stiu ce..eu de felul meu sunt mai simpla....lui ii plac doar fetele astea cu o tona de machiaj..si care arata bine, sunt;" bune"..si plus ca nu fumez.de multe ori m-am gandit ca nu sunt apreciata doar pentru ca sunt mai altfel decat celelalte fete..mai cuminte.ce ma sfatuiti sa fac..sa ma apuc si eu de fumat? ...ca sa fiu in randul celorlaltestraight face...

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ciudat,genu asta de fete caut eu cum esti tu.
Si culmea, nu gasesclaughing
Si eu candva fumam, beam. ehm, anturaje si altele.
Cu timpu am inceput sa ma 'calmez' oricum nu merita, mereu cei linistiti atrag 'spirite' nelinistite. xD

| MrsDraguttza a răspuns:

Nuuu
daca un baiat te iubeste sa o faca pentru ceea ce esti
Daca vrea sa te schimbi inseamna ca nu tine la tine
Nu te merita...
Sigur vei gasi un baiat care sa te placa pentru ceea ce esti
Si nu te apuca de fumat
Nu pentru un baiat

| HappyYoyo a răspuns:

în nici un caz. ști, deciziile bune sunt greu de luat și și mai greu de păstrat. Dar în timp cine le ia devine mai frumos, mai deștept și mai apreciat. Simplitatea e prea sofisticată pentru cei superficiali. (spune-i asta amicului prietenului tău - o să-i închizi gura) happy

| Nayuky a răspuns:

Si eu sunt la fel ca tine..insa astfel iti faci prieteni adevarati.e mult mai bine sa fi asa decat ********* ceva ca celelalte.o sa fi mult mai apreciata daca ramai asa cum esti, tu esti tu insuti. celelalte fete ori sunt tarf* de la natura ori nu au curajul sa fie cine sunt de fapt.
Sfatul meu, nu te schimba si ignorai pe cei care te jignesc pentru ca esti asa..ca mai mult nu-i duce capu pe nici care.