| Yoana_5496 a întrebat:

am nevoie de cateva titluri de carti foarte interesante gen carti Twilight, sau carti mai de groaza! imi trebuie urgent titlu si autorul. dau funda scuze pentru categorie

Răspuns Câştigător
| Elenaaa23 a răspuns:

Seria "fortele raului absolut"de Kelley Armstrong(Invocarea, Revelatia, Rafuiala)

"Academia vampirilor" de Richelle Mead (Initierea, Atingerea umbrei, Juramant de sange, Limitele spiritului, Sacrificiul final)

"Cercul secret" de L.J Smith(Ritualul, Captiva, Puterea, Despartirea)

Seria "Hush Hush"(ingerul noptii)de Becca Fitzpatrick care cuprinde #1Ingerul noptii; #2 Crescendo; #3 Silence

"Mai las-o moale cu fantomele" de Megan Crewe (contine o singura carte )

"Sange albastru" si "Bal mascat" de Melissa de la Cruz

Sunt mai multe carti si daca vrei poti sa intri pe blogul acesta despre carti: http://sabinna.wordpress.com/. E bun blogul!
Sper sa te ajute titlurile astea... De groaza nu prea stiu, dar astea pe care ti le-am dat sunt gen Twilight.
xoxo

1 răspuns:
| Mihaela_Daniella_1990 a răspuns:

Penryn si sfarsitul lumii - 3 vol. Sunt pe scribd mi se pare primele 2, al treilea mi l am comandat.