| pissy1 a întrebat:

am nevoie de melodii pentru revelion niste melodii de petrecere eventual si niste manele de dans (nu prostesti). merci mult! PS: muzica straina am deja. funda celor mai multe!love struck love struck

Răspuns Câştigător
| Lightning1997 a răspuns:

Pentru ce mai raspunzi in primul rand nu o sa iti dea nimeni ce ceri tu, a pus intrebarea acum 2 luni nu ii mai trebuie.nu va mai saturati odata sa cereti dupa fiecare raspuns amarata aia de funda...

1 răspuns:
| Dyenutzaaaaaaa a răspuns:

Da pe youtube si o sa gasesti funda?

| Lightning1997 a răspuns (pentru Dyenutzaaaaaaa):

Pentru ce mai raspunzi in primul rand nu o sa iti dea nimeni ce ceri tu, a pus intrebarea acum 2 luni nu ii mai trebuie.nu va mai saturati odata sa cereti dupa fiecare raspuns amarata aia de funda...