| Geo_Georgiana_1997_BCJr a întrebat:

Am nevoie de niste declaratii de dragoste scurte, findca se apropie aniversarea de 5 luni impreuna si vreau sa fac un video cu poze si muzica...
Exemplu: nu voi renunta la tine niciodata, esti inima mea si nu te dau nimanui, scurte, dau funda la cele mai multe si frumoase, va rog. sad

3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Cu siguranta sunt multe manele din care te poti inspira.Alege`o pe cea mai interesanta si unica. O.o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite o declaratie: "Abia astept sa bag cutitul in tine." Daca nici asta nu-i ii place, ii canti direct manele, au multe dulcegarii pe acolo.winking

| Geo_Georgiana_1997_BCJr explică (pentru anonim_4396):

Nu ascultam manele asa ca .....nu este raspunsu la ce cautam eu