| Floryna16 a întrebat:

am nevoie de niste sfaturi. de ceva vreme ma sperii foarte tare si sunt sensibila adica una doua plang de ce? inainte nu eram asa. din ce cauza sunt asa?

2 răspunsuri:
| Moisie a răspuns:

Esti asa din cauza ca ai 16 ani, adica esti la varsta dificila a pubertatii.
Toti oamenii de pe planeta asta au trecut prin pubertate si au simtit asa cum simti si tu!
Deci este un fenomen normal si natural ce tine de maturizare!

| Primu_GigiBecali_1980 a răspuns:

NU e complet adevarat mai poate aparea si scoala care te transforma
la fel se intampla si cu personalitatea ta