| FloryTrandafir a întrebat:

am nevoie de niste sfaturi in legatura cu ceva va rog deci este un baiat in liceul meu si s-a menit sa se tina in tramvai de aceeasi bara ca si mine si desi punea frana brusca ala el facea ce facea si ma tot atingea de mana si la liceu la fel am observat ca clasa lui este langa a mea si cand iese din clasa pe hol se tot uita la mine desi arata ca se uita peste tot, tot la mine isi arata ochii nu stiu ce sa cred nici nu vine sa vorbeasca cu mine, nici nu se apropie de mine si 50%la prima vedere pare timid dar la cealalta parte nu pare...
Nu stiu ce sa cred eu nu cred ca ar trebui sa incep eu prin a ma apropia de el pentru ca el ar trebui este dragut recunosc dar nu stiu ce sa zic si ce sa fac mi-am zis ca daca ma place sa ma cucereasca dar nu s-a intamplat inca nimic... voi ce credeti? va rog sfaturi si fundita la cel mai bun raspuns... pup

Răspuns Câştigător
| AlinaLV a răspuns:

Nu mai suntem in anii vechi, ca in Liceenii, cand baietii abordeaza fata romantic, superb si gingas. Trebuie sa te duci sa il tragi de limba. Eu sunt la liceu, si in urma cu 2 ani mi s-a intamplat si mie sa am o dragoste impartasita, doar prin simplul fapt ca ma bagam eu in seama! Doar eu. Probabil este un tip mai orgolios si n-ai ce sa ii faci. Fa rost de adresa lui de mess si da-i bataie. Incepe o conversatie si apoi zi asa: hai sa punem intrebari intrebari. Si incepeti: o data el, o data tu. Si asa va mai cunoasteti si avansezi incet incet intrebarile si sa ii pui ultima: cu dragostea cum stai? Mie asa mi-a iesit si a fost un succes. Te sfatuiesc sa faci asa si iti va iesi smug!

| FloryTrandafir explică (pentru AlinaLV):

Iti multumesc pentru raspuns alina ti-am dat si fundita pup

| AlinaLV a răspuns (pentru FloryTrandafir):

Si eu te pup!