| Barbiiie95 a întrebat:

am nevoie de niste sfaturi, o sa va spun povestea mea:

In urma cu 2 saptamani am cunoscut un tip in liceu cu mine, imi place foarte mult de el dar are prietena, venea cateodata la mine in clasa ca sa vorbeasca cu mine iar o fata mi-a trimis un mesaj gen" Baga-te fata cu asta ca e frumos sa le oftici pe colege" telefonul meu era la o prietena si i-a aratat mesajul lui de atunci e cam rece cu mine cand vine in clasa incepe sa se dea la colegele mele, intr-o pauza ne-am sarutat cand am ramas doar noi doi iar in cealalta pauza mi-a zis "sa nu crezi ca acum daca te-am sarutat e ceva intre noi" m-am simtit foarte prost, ce parere aveti?

Multumesc.

2 răspunsuri:
| Gesara a răspuns:

Fii tupeista dar nu nesimtita. De ex la replica pe care ti-a spus-o cu
sarutu drebuia sa ii spui ''dar nici nu ma asteptam sa fie'' dupa cate mia- i spus deduc ca va merge incearca doar stii ''Daca nu risti nu castigi''

| EduardPaul94 a răspuns:

Hmmm...cam naspa.mie mi se pare cam tampit gestul lui ...in fine.fii si u mai dura cu el.k p urma te ia d proasta.cum zice GESARA ''nu risti nu castigi''