| AnnaSophiaRobb a întrebat:

Salut, am nevoie de citeva sugestii, astept si de l afete si de l abaieti. Pai treaba este urmatoarea: imi place de un baiat, el este clasa a 12-a, il ador la nebunie, insa nustiu ce sa fac deoarece nu a mai ramas mult pina la sfirsit de na, si daca se duce nu-l mai vad. spuneti-mi ce sa fac? [plus la toate el singur era cit peaci sa se apropie de mine de cietva ori, l-am vazut cum era pe cale de a incepe sa vorbeasca cu mine, dar nu... el est ela fel de rusinos ca mine, ei bine, care-i solutia?

Răspuns Câştigător
| krazyboy47 a răspuns:

Buna! Spune-i baiatului in fata. Mie asa imi plac fetele care spun totul in fata..Deci fa`ti curaj si spune-i ce simti. Sper ca te-am ajutat... big grin. Funda?

| AnnaSophiaRobb explică (pentru krazyboy47):

Da, sper ca toti baietii au aceeasi parere ca tine, insa e o mica problema, nu ma pot nic de cum lua in miini sa-i spun, si pina l asf anului scolara a mai ramas o luna si jumatate, aaaaaaaoooolleeeeuuuuuuu!

4 răspunsuri:
| Barbiiiiie a răspuns:

Poti sa ii ceri id. sau sa ii spui personal in fata. ca il placi Eu cred ca cel mai bine e sa. i ceri id de mass/ Si sa vorbiti acolo

| viorel70 a răspuns:

Fa rost de id-ul lui de la un coleg/colega a lui sau de numarul lui de telefon...big grin

| krazyboy47 a răspuns:

@ECHELON30stm grabestete si tu putin.