| love_3477 a întrebat:

Sunt clasa a v si imi place un baiat de a vi ne cunoastem ca am fost in excursie in preuna si toti au zis ca suntem impreuna dar eu am ascuns acest lucru nu stiu daca el ma place si apropo cred ca are prietena noi suntem prieteni ca si colegi am incercat sa vb cu el ca sa avem un fel de relatie falsa si el sa se indragosteasca de mine daca nu reuseste ce alte sugestii ai

Răspuns Câştigător
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Nu incerca, asta nu e cea mai buna sugestie.
Tot ceea ce trebuie sa faci este sa-i zici in fata crudul adevar.
Chiar daca va durea, tu vei sti ca ai incercat.

4 răspunsuri:
| Myuu a răspuns:

Noroc ca voi aveti excursi!

| love_3477 explică:

Uite trebuie sa ii spui in fata pentru ca daca faci ce tiai propus nu o sa miarga fa ce tiam spus cu incredere pentru ca cred ca si el te place, de fapt sigur te place

| love_3477 explică:

Adica eu am vrut sa in intreb daca vrea sa facem un fel de relatie falsa ca sa ii facem gelosi pe colegi mei si eu as spera sa se indragosteasca de mine
si cea ce am zis ca ma place nu eu am zis ci prietena mea care nici macar nu il cunoaste

| love_3477 explică:

Apropo el s-a despartit de prietena sa ce sa fac va rog ajutati-ma il plac foatre mult