| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de raspunsuri urgentcrying. Deci eu stau intr-un oras de 180.000 de locuitori(nu vreau sa dau numele) si ma apuc acum de dans sportiv.Am mai multi prieteni de familie baieti, dar toti sunt scunzicrying. Eu am 12 ani si 1, 63 m si nu stiu daca mai gasesc acum partener. Voi ce ziceti, am sperante sa gasesc? Daca nu, sa pun anunt pe Federatia Romana de dans sportiv? Adica nu stiu, daca imi las numarul de telefon sau e-mailul, sper sa nu se faca farse.Si daca imi pun anunt, ce sa pun pentru contact:e-mailul sau numarul de telefon? Dau funditaaaalove struck.Numai va rog sa ma ajutaticrying.

2 răspunsuri:
| HoratiuMaris a răspuns:

E-mailul

| Lara112 a răspuns:

Eu am facut dans sportiv 6 ani si nu am avut niciodata un partener pe masura mea sad Sansele sa iti gasesti un partener (mai ales intr-un oras mic) sunt foarte foarte mici din pacate! Daca esti si tu incepatoare eu iti sugerez ori sa te muti din club in club ori sa te apuci de alt sport happy Daca pui anunt pe federatie probabil nu-l vor lua in considerare :'( pentru simplul fapt ca acolo se cauta parteneri\partenere doar pentru clase oficiale! Nu si pentru neoficial\hobby ...Singurul lucrfu ce il poti face e sa astepti mult happy Eu asa am facut dar din pacate nu am avut noroc (am asteptat 6 ani)...Am mai si cheltuit o groaza de bani si m-am ales doar cu cateva cupe de la fete solo laughing Daca iti doresti asa de mult sa faci dans sportiv poti participa la concursuri de fete solo! happy O sa fie unul in curand la Timisoara happy Sper ca te-am ajutat! Funditaa? :*