| Brittanie a întrebat:

Buna TPU.Am nevoie de sfatul tau.Am o prietena foarte buna(BFF). Imi spuneti va rog ce as putea face sa ma distrez cu ea? ex:sa mergem la film etc

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Pe lângă mersul la film, aţi putea să ieşiţi să beţi un suc, să vorbiţi, să vă povestiţi visele şi dorinţele, să mergeţi la piscină, în parc, să vă uitaţi la TV, să mergeţi la cumpărături ca între fete, să dormiţi una la alta, să gătiţi, să exploraţi oraşul etc.
Mult succes!