| curious01 a întrebat:

am nevoie de un ajutor din partea voastra si de la fetele care au fost in aceasta situatie dar si de la baieti, as vrea sa stiu ce pot sa intreb pe o fata care-mi place, seara prin mesaje, ca sa par atractiv si dragut, ceva ca sa-i placa si sa avem capat de vorba, va rog mult spuneti-mi cei/cele care ati trecut pe-aici, FUNDA...

3 răspunsuri:
| Maria1815 a răspuns:

Pai cel mai important fi tu insuti!
dar nu cum esti cu baietii sa nu cumvava sa folosesti cuvinte vulgare sau lucruri despre familia talaughing...pe ea la inceput o intereseaza cine si cum esti tu happy ai putea sa o intrebi, pentru inceput, ce muzica asculta? genul de filme? ..chestii de genul pentru a o cunoaste, sa vezi daca iti place cu adevarat sau daca e doar o atractie fizicabig grin... dupa poti sa ii povestesti intamplari comice DAR CU ADEVARAT COMICE laughing inca un mic sfat : INCEARCA SA O TI MEREU CU ZAMBETUL PE BUZE big grin

| CazacPentruMine a răspuns:

Salut, Sunt baiat Alinto spune-i ca-i frumoasa, sper sa te visez in seara acceasa, spune-i ca are ochi frumosi, spune-i cati place pluza care a purtato, etc... Funda?

| Maria1815 a răspuns (pentru CazacPentruMine):

Sunt fata si daca mi-ar zice un baiat din prima lucrurile aste as zice ca e badaranwinking cum sa ma viseze?!:Olaughing