| MeyCara a întrebat:

TPU! Am nevoie de un mic sfat ^^. Acum 2 saptamani, am fost la tara cu o prietena la bunicii ei si, ca la fiecare bunic, a trebuit sa mananc, stiu, stiu, dar era prea buna laughing. Anyway, mi a aparut burtica si nu stiu cum sa o dau jos. Nu vreau cure de slabire deoarece nu sunt grasa, vreau doar sa scap de burtica. Poate stiti voi ceva exercitii or something. Orice sfat e bine primit ^^

Răspuns Câştigător

Inecepe sa faci cate 10, 20 de abdomene pe zi, dupa care maresti numarul la 30, 40 sau 50. poti face si mai multe daca vrei si scapi foarte repede de burtica si o sa ai un abdomen plat. Sper ca te-am ajutat.
Fundita?

1 răspuns:
| laury24 a răspuns:

Incearca sa bei cat mai multa apa cam 2-3litri pe zi.