| adela17 a întrebat:

am nevoie si eu de putin ajutor! Am laptopul Asus K51AC si am probleme cu camera web, imaginea e intoarsa la 180 de grade(cu capul in jos). nu gasesc nici un driver... ma poate ajuta careva? Va rog!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

CAMERA SE VEDE INVERS - Deschizi Messengerul -> deschizi camera -> apoi intra la meniul Messenger -> Preferences. In fereastra noua mergi in stinga la Webcam Broadcast sau Webcam sau Video (depinde de versiune) Iti va aparea in dreapta sus un buton -> Camera Settings. Cauti optiunea mirror, flip sau invert si incerci sa bifezi/debifezi apoi ->click pe Apply-->OK Bafta!