| adela17 a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru. stiti cumva vreun driver pentru microfon ca il am incorporat in laptop, mentionez ca laptopul este : ASUS K51AC... va rog ajutati-ma, multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Vezi ca ai 2 drivere de sunet pentru notebook-ul tau in josul paginii! Da click pe Download si instaleaza-le.Sunt -> ATI HDMI Audio si VIA High Definition Audio.
http://drp.su/drivers/notebooks/?v=ASUS&m=K51AC&id=1599&l=en
Bafta!

| adela17 explică (pentru neluL):

Sa le instalez pe amandoua?

| neluL a răspuns (pentru adela17):

DA! pe amandoua.