| Ronny22 a întrebat:

Buna TPU am nevoie si eu de ajutor am nevoie sa fac la scoala un pliant care sa fie zintat marginile si pe partea dreapta sa se afle "steaua lui david"(e o stea intoarsa cu galben) ma ajuta careva?

2 răspunsuri:
| Ronny22 explică:

Nu... am nevoie sa fie ca un pliant pe calculator nu realitate deci foaie cum trebuie dar sa fie desenata marginile zintat

| AdrianMazilu1986 a răspuns:

Salut! te pot ajuta eu! la margini exista o foarfca zintata care costa 5 lei si steaua o poti decupat si de sena!