| pkroxy a întrebat:

Buna TPU.Am nevoie urgent de o adeverinta eliberata de medicul de familie pentru facultate.Problema e ca eu sunt in bucuresti, iar medicul meu se afla la cuca macai la 300 de km si e imposibil sa ma duc acasa.Stiti cumva de unde as putea sa o procur, adica de la un alt medic din bucuresti cu o floare, o maslina sau eu mai stiu ce, rezolv ceva? URGENT si

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

De ce nu iei legatura cu el telefonic sa-l rogi sa ti-o elibereze si sa o dea altcuiva (mamei,tatalui, etc.) care sa ti-o trimita prin posta.
incearca si in Bucuresti la un cabinet particular (poti sa pui o intrebare, nu te costa nimic).
oricum bafta!

1 răspuns:
| Amaya a răspuns:

Mie mi-a scos mama adeverinţa pentru facultate de la medicul de familie. Roagă-i pe ai tăi să-ţi scoată ei adeverinţa şi apoi să ţi-o trimită prin poştă.