| Aura02 a întrebat:

Am nevoie urgenta de un sfat. Prietena mea vine peste 1-2 saptamani in Romania si nu stiu ce sa ii cumpar sau sa ii fac. Nu vreau raspunsuri gen : haine. pentru ca alea se duc... vreau ceva sa ramana. Ajutati-ma va rog sad

2 răspunsuri:
| dyav0litza a răspuns:

Bijuterii, sau ceva simbolic gen inramezi o poza cu voi doi sau mie mi-ar placea sa primesc un buchet mare mare de trandafiri si un ursulet mare de plus

| Deborah54 a răspuns:

Salut! Daca doresti ca aceste clipe sa se intipariasca in inima ei, eu te-as sfatui sa ii arati cele mi frumoase locuri di Romania. Sa fii alaturi de ea si sa va distrati la maxim.