| love10andra a întrebat:

Am niste pagini de FB si nu pot posta pe ele.Cand incerc sa postez imi apare asa:Before we can schedule your post, you need to add a year to the date you've selected.
Ce sa fac?

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Nolifenodeath a răspuns:

Ni fain frumos te duci si iti editezi profilu cu toate cerintele.
Ce iti apare acolo asa spune ca inainte sa postezi trebuie sa adaugi anul si data la ce ai selectat.

| love10andra explică (pentru Nolifenodeath):

Profilul meu sau al paginii?

| Nolifenodeath a răspuns (pentru love10andra):

Da al tau happy

| love10andra explică (pentru Nolifenodeath):

Nu merge... crying
Imi poti da te rog frumos id-ul tau in privat...pentru a ma ajuta?

| Nolifenodeath a răspuns (pentru love10andra):

Http://www.facebook.com/darkof.side.1 da-mi add si vorbim ca nu am adresa de mess :)

| love10andra explică (pentru Nolifenodeath):

Ok