| EuSiDoarAtat123 a întrebat:

Am nevoie urgent de ajuytor.Am o pagina pe facebook si nu ma mai lasa sa postez poze.Cand apas posteaza imi apare:"Before we can schedule your post, you need to add a year to the date you've selected.".
Am incercat sa editez pozele, am incercat sa pun poze de pe celalalt cont.La cealalta admina de pe pagina ii merge.

FUNDAAAAA

Răspuns Câştigător
| Georgiana2505 a răspuns:

Din mesajul pe care l-ai primit inteleg ca trebuie sa pui data la poza pe care o postezi mai exact anul. Probabil la setarile pozei ai uitat sa adaugi anul.

| EuSiDoarAtat123 explică (pentru Georgiana2505):

Si unde pun data? Scuze dar nu inteleg...
Ca eu asa salvez si asa postez pozele de juma' de an

| Georgiana2505 a răspuns (pentru EuSiDoarAtat123):

Unde vrei sa postezi poza? Pe cronologie sau vrei sa faci album?

| EuSiDoarAtat123 explică (pentru Georgiana2505):

Pe cronologie

| Georgiana2505 a răspuns (pentru EuSiDoarAtat123):

Cand adaugi poza este acolo un ceas..acolo adaugi anul

| EuSiDoarAtat123 explică (pentru Georgiana2505):

Mersi.Mersi.Mersi.Mersi happy

Acuma imi apare "If you want to share something now, just use the Post button. Scheduled posts need to be shared at least 10 minutes from when you create them" dar aici ma descurc"

| EuSiDoarAtat123 explică (pentru Georgiana2505):

Mersi mult happy
Acum imi apare :"If you want to share something now, just use the Post button. Scheduled posts need to be shared at least 10 minutes from when you create them" dar aici ma descurc

| Georgiana2505 a răspuns (pentru EuSiDoarAtat123):

Cu mare placere!:*

| EuSiDoarAtat123 explică (pentru Georgiana2505):

Ok...Nu ma descurc
Ce sa fac de aici? Ca imi apare :"If you want to share something now, just use the Post button. Scheduled posts need to be shared at least 10 minutes from when you create them."

Scuze ca te tot intreb dar am mai multe pe cap si nu mai gandesc deloc... crying((

| Georgiana2505 a răspuns (pentru EuSiDoarAtat123):

Nu-i nimic.Ce anume vrei sa postezi?

| EuSiDoarAtat123 explică (pentru Georgiana2505):

O poza pe cronologie.Am facut cum mi-ai zis:am selectat an, luna, zi, ora, minut si mi-a aparut :"If you want to share something now, just use the Post button. Scheduled posts need to be shared at least 10 minutes from when you create them."

| Georgiana2505 a răspuns (pentru EuSiDoarAtat123):

Incearca sa schimbi ora la ora actuala. Daca nu, iesi de pe cronologie si incearca sa postezi din nou.

| EuSiDoarAtat123 explică (pentru Georgiana2505):

Tot asta imi apare dar laasa ca in albume pot posta, pe cronologie nu pot

| EuSiDoarAtat123 explică (pentru Georgiana2505):

Am facut asta dar tot nu merge.
Lasa ca macar am reusit in album sa postez happy

| Georgiana2505 a răspuns (pentru EuSiDoarAtat123):

Sorry sad

| EuSiDoarAtat123 explică (pentru Georgiana2505):

Nu-i nimic
Inca mersi muuuult :**

24 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Editeaza poza si pe langa denumire dai si o data(zz.ll. aaaa)

| EuSiDoarAtat123 explică (pentru stlucian):

Pai am dat data dar tot nu merge...

| xXxMeLexyxXx a răspuns:

Se rezolva de la sine dar cel mai bine ar fi sa te duci si sa verifici setarile pagini.

| andreeadeeaandreeadea a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat, undeva acolo iti apar doua casute, trebiue sa scrii anul si data, cand ai facut poza sau mar ce data vrei tu.
Funda.

| EuSiDoarAtat123 explică (pentru andreeadeeaandreeadea):

Dar casutele o sa imi apara cand salvez poza sau cand o pun pe pagina?

| sicabboy a răspuns:

Ai selectat o data ca si detaliu, dar trebui sa selectezi si un an. ex 2012

| EuSiDoarAtat123 explică (pentru sicabboy):

Dar de unde selectez anul? crying((

| andreeadeeaandreeadea a răspuns (pentru EuSiDoarAtat123):

Pai il scrii tu