| andreeaoana99 a întrebat:

Am o cartela Vodafone care am reincarcat'o cu 2000 de min in retea, 100 nationale si 50 mb internet.
Intrebarea este: Daca am 50 mb internet de ce cand intru pe net imi scrie "esec neasteptat"? Mai este cineva in situatia asta sau are telefonul meu o problema? Nu comentati daca nu va pricepeti.
Dau fundita! :X

1 răspuns:
| CoxOno a răspuns:

Trebuie sa ai setarile pentru internet cauta aici setari automante
https://www.vodafone.ro
Daca nu gasesti suna la relatii cu clientii, lasa un mesaj cu marca telefonului privat.