| KiddFaraSentimente a întrebat:

big hug Am si eu o intrebare: sunt pe cartela la vodafone si mi-am activat o optiune cu 400 min/ 400 sms in retea + 20MB internet. Problema e ca nu pot sa intru pe internet, apas pe buton, si se conecteaza vre'o 30 sec., dupa care scrie "Service Unavaible". sad. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| thealc a răspuns:

Iti trebuie setarile de la internet. pentu tel tau... eu am cosmote si am trimis un mesaj gol la 4777 si am primit setarile ...si pe vodafone se poate parca la *222 si vorbesti cu robotul ala

sper sa te fi ajutat cu ceva. bafta

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cat ai platit cartela, mi se pare ca nu merge la orice valoare cred ca la cele de la 10 euro in sus. Iti explica oricine daca mergi la reprezentanta sau la orice punt Vodafone sau intra la relatii cu clientii sau citeste carticica, oricum stiu sigur ca trebuie valoare mai mare.