| ClearSky00 a întrebat:

am o dilema..azi am iesit cu o tipa la un first date si dadea semne ca ma place, dupa intalnire ii scriu mai multe lucruri dar imi da seen..Ma intreb ce ar insemna?

Răspuns Câştigător
| BotezanDaniel a răspuns:

Salutare! happy Cred că ar trebui să renunți să mai socializezi cu ea în mediul virtual. crying Așa mi s-a înâmplat și mie când m-am îndrăgostit,și am ajuns un dependent emoțional. surprise De atunci,și din mai multe motive constructive,acum, prefer socializarea față în față, big grin pe care și psihologic, este recomandată. big grin Atunci, nimic nu mai poate fi interpretat. big grin Și îți exprimi emoțiile adevărate pe care le simți. big grin Fă așa, și vezi dacă îi place de tine! big grin Funda?