| Emily2207 a întrebat:

Am o întrebare: Acum 2 săptămâni am fost in Italia la mare ( Ponte Sasso Beach) si acolo am gasit o persoană..nu-i stiu numele dar venea aproape in fiecare după-amiază să joace volei. Nu stiu daca locuieste acolo. dar tind sa cred asta. Trebuie neaparat sa iau legătura cu acea persoana. I-am făcut câteva poze doar ca majoritatea sunt cu spatele, doar una e si cu fata doar ca e cam incetosata si fata nu i se vede prea bine pentru ca poza e facuta de la departare si na. În fine, chiar am nevoie sa gasesc acea persoana dar nu stiu cum..cum am mai spus si mai sus, nu-i stiu nici macar numele.dar tind sa cred ca e acea persoana.( e o poveste personala) si are sa-mi dea niste explicații. Șansele de a o găsi sunt 1% stiu asta doar ca. încă cred ca mai e o speranță..si m-am gandesc sa împărtășesc această informație cu voi. poate unii dintre voi aveti vreo idee... Multumesc! ^^

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

De ce are să îți dea niște explicații o persoană pe care nu o cunoști?
Ea ar trebui să fie supărată fiindcă i-ai făcut poze fără să știe.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te intorci acolo si o sa o gasesti daca zici ca venea zilnic

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă e localnică ai șanse. Caută pe cineva din localitate. Dacă era ca tine, la mare în concediu, amintire.

| Antonia0970 a răspuns:

Ai putea sa cauti locația respectivă pe Instagram/Facebook si de acolo sa iti arate poze cu oameni care au fost/sunt de acolo..in speranta ca poate a etichetat locația într-o poza de a lui/ei
Sper ca te-am ajutat, Baftă

| Emily2207 explică (pentru Antonia0970):

Asta am încercat prima dată doar că..niciun rezultat...Totuși, mulțumesc foarte mult pentru ca mi-ai spus ^^