| AlynaDulcika a întrebat:

Am multe cosuri pe fata ( am 12 ani ) dar nu stiu cum sa scap de ele. FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| Lena4kal a răspuns:

Salut.Am si eu cosuri pe fata, dar singura modalitate de a scapa de ele este sa le lasi in pace, si sa-ti faci masca cu miere de albine(o lasi pe fata timp de 30 minunte) sau sa-ti speli fata cu ceai de musetel. Funda?

6 răspunsuri:
| bby a răspuns:

Cel mai bine este să mergi la un dermatolog. Aşa o să scapi repede de ele şi fără urme. Dar poţi să foloseşti botonul de la oriflame pentru coşuri sau zineryt care îl cumperi din farmacie.

Răspuns utilizator avertizat
| crazyinlove a răspuns:

Trebuie sa mergi la dermatolog, la varsta ta cosurile pot fi din mai multe cauzewinking

Răspuns utilizator avertizat
| Bââzz a răspuns:

Exista creme speciale... ai incercat? big grin

| scalaru a răspuns:

Nu poti. Asteapta.