| ZuuZyYyYyZ a întrebat:

Buna am de mult timp pe "nas" multe cosuri sucate ( puncte negre ). cum sa scap de ele FUNDAA + voTz

Răspuns Câştigător
| Cathuzik a răspuns:

Incearca sa folosesti un exfoliant... poti sa-l faci acasa cu malai si miere. si il aplici mai ales pe nasuc si-l "freci"... spune.mi daca functioneaza

3 răspunsuri:
| Cathuzik a răspuns:

Da cam asa cevalaughing

| ZuuZyYyYyZ explică:

Am sa incerc.

| ZuuZyYyYyZ explică:

Da multumesc functioneaza... da trebuia intai sa pun un bol cu apa ferbinte si cu un prosop pe cap si sa stau deasupra bolului dupa sa fac cu malai si miere si dupa cu o cre ma... da oricum mersi :X:X:X:X: