| anonimeea a întrebat:

am o intrebare : am niste bani foarte vechi, cine stie pot sa ii schimb la vreo banca? (bani sunt: Dinari sarbesti, Yuz turk lirasi adica lire turcesti, 50 dinari din Irak 1991, 20 dalawampung piso 1935, PAKISTANI RUPEES, otszaz forint, cto pybaey, half dinar, one pound egipt, 1000 bin turk lirasi, hrvatski dinar, 10 on turk lirasi).

1 răspuns:
| eucumine010 a răspuns:

Nu cred ca ii poti schimba, dar poti incerca sa ii vinzi unui colectionar.